Zmiana składki członkowskiej

Drodzy Członkowie, Zawodnicy i Rodzice

Mijający rok przyniósł wiele zmian organizacyjnych w naszym klubie. Utworzyły się nowe grupy, zatrudniliśmy nowych trenerów, zwiększyliśmy liczbę jednostek treningowych z 2 do 3 tygodniowo, a nasze drużyny uczestniczyły w rozgrywkach ligowych i turniejach. Wszystkie te elementy pośrednio i bezpośrednio wpłynęły na znaczący wzrost kosztów funkcjonowania klubu. Mamy także wiele pomysłów jak dalej rozwijać nasz klub, ale do tego potrzebne nam są dodatkowe fundusze.

W związku z powyższym w trosce o jak najwyższy poziom szkolenia piłkarskiego naszej młodzieży informujemy, że na podstawie Uchwały Walnego Zebrania członków Stowarzyszenia, które odbyło się 2 października, począwszy od 1 stycznia 2021 roku kwota miesięcznej składki wzrasta z 50 zł do 80 złotych za pierwsze dziecko, z 30 zł na 40 zł za drugie. Kwota za trzecie i kolejne trenujące w naszym Klubie dziecko pozostaje bez zmian i wynosi 0,00

Kompetencję do powyższej decyzji podjętej przez organ jakim jest Walne Zebranie daje zapis w Statucie § 22 pkt 5

Nadmieniamy również, że obecna wysokość składek mimo ciągle rosnących kosztów funkcjonowania Klubu nie zmieniała się przez 4 lata.

Przypominamy jednocześnie, że jedyną akceptowaną formą wpłat składki jest wpłata na konto klubu:

SPARTA LEŻAJSK”
37-300 LEŻAJSK
UL. SPORTOWA 1

BANK BGŻ BNP Paribas S.A. 04 2030 0045 1110 0000 0416 2400

TYTUŁ PRZELEWU (IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, MIESIĄC)