SUKCES ORLIKÓW

 
W ostatnią niedzielę 25 października na obiektach Orła Myślenice odbył się ogólnopolski turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2010 oraz 2011, W stawce szesnastu zespołów biorących udział była nasza drużyna pod kierownictwem trenera Dariusza Szmuca.
Drużyny w rozgrywkach eliminacyjnych zostały podzielone na cztery grupy, z których dwie pierwsze awansowały do fazy złotej, natomiast trzecia i czwarta do fazy srebrnej. Mecze rozegrane systemem "każdy z każdym" dawały do rozegrania po trzy spotkania każdemu zespołowi. Sparta Leżajsk w grupie C okazała się bezkonkurencyjna osiągając następujące wyniki:
Hutnik Kraków - Sparta Leżajsk 1:6
Orliki Myślenice II - Sparta Leżajsk 1:7
Dziecanovia - Sparta Leżajsk 1:16
1 miejsce dało awans do grupy złotej, w której nasz zespół osiągnął następujący wynik:
Sparta Leżajsk - Pogoń Kraków 2:0
Ta wygrana dała nam pełen dramaturgii półfinał, zakończony remisem 4:4 z Orliki Myślenice. Rzuty karne rozstrzygnęły mecz na korzyść drużyny z Myślenic
Mecz o 3 miejsce zakończony wynikiem:
Okocimski Brzesko - Sparta Leżajsk 6:1
dał nam ostatecznie 4 miejsce.
Zwycięzcą całego turnieju został nasz półfinałowy przeciwnik Orliki Myślenice.
W ramach nagród indywidualnych wybrana została Drużyna Marzeń turnieju PESMENPOL ORZEŁ CUP, w której znalazł się nasz zawodnik: Piotr Niemczyk.
Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju.
Gratulujemy trenerowi i drużynie świetnej postawy.