Treningi

HARMONOGRAM TRENINGÓW

JESIEŃ/ZIMA 2020

obowiązuje od 02.11.2020 r.

Rocznik 2001/2002/2003/2004  JUNIOR STARSZY (A1) – trener Adrian Rauza

PONIEDZIAŁEK     18:00 – 19:30   ORLIK
ŚRODA                      18:00 – 19:30   ORLIK
CZWARTEK              18:00 – 19:30   ORLIK

Rocznik 2007/2008   TRAMPKARZ MŁODSZY (C2) – trener Andrzej Maruszak

WTOREK            16:00 – 17:30  ZSP NR 2
CZWARTEK       16:00 – 17:30  ZSP NR 2
PIĄTEK               16:00 – 17:30  ZSP NR 2

Rocznik 2008  MŁODZIK STARSZY (D1) – trener Tomasz Szmuc

WTOREK         16:00 – 17:30  ZSL (DUŻA HALA)
ŚRODA             16:30 – 18:00  ZSL (DUŻA HALA)
PIĄTEK            16:00 – 17:30  ZSL (DUŻA HALA)

Rocznik 2009   MŁODZIK MŁODSZY (D2) – trener Dariusz Szmuc

PONIEDZIAŁEK    16:00 – 17:30   ZSP2
WTOREK                 17:30 – 19:00   ZSL (DUŻA HALA)
CZWARTEK            17:30 – 19:00   ZSL (DUŻA HALA)

Rocznik 2009/2010  MŁODZIK  MIESZANY (D2)  – trener Piotr Miazga

PONIEDZIAŁEK    17:00 – 18:30 ZSL (DUŻA HALA)
ŚRODA                     16:00 – 17:30  ZSP2
CZWARTEK            17:30 – 19:00  ZSP2

Rocznik 2010  ORLIK STARSZY (E1)   – trener Dariusz Szmuc

PONIEDZIAŁEK    17:30 – 19:00  ZSP2
ŚRODA                     18:00 – 19:30 ZSL (DUŻA HALA)
PIĄTEK                    17:30 – 19:00  ZSL (DUŻA HALA)

Rocznik 2011  ORLIK MŁODSZY (E2)   – trener Piotr Miazga

WTOREK            17:00 – 18:30  ZSL (MAŁA HALA)
CZWARTEK       16:00 – 17:30  ZSL (DUŻA HALA)
PIĄTEK               16:00 – 17:30  ZSL (MAŁA HALA)

Rocznik 2012  ŻAK STARSZY (F1)   – trener Tomasz Szmuc
PONIEDZIAŁEK   17:00 – 18:30  ZSP1
CZWARTEK           17:00 – 18:30  ZSP1

Rocznik 2013  ŻAK MŁODSZY (F2)   – trener Tomasz Szmuc

PONIEDZIAŁEK   15:30 – 17:00  ZSP1
CZWARTEK           15:30 – 17:00  ZSP1

Rocznik 2014 i młodsi SKRZAT – trener Wojciech Pelic

WTOREK           16:00 – 17:00  ZSL (MAŁA HALA)
CZWARTEK      16:00 – 17:00  ZSL (MAŁA HALA)

TRENING BRAMKARSKI – trener Adrian Rauza

PONIEDZIAŁEK        16:00 – 17:00  STADION (grupa początkująca)
PONIEDZIAŁEK        17:00 – 18:00  STADION (grupa zaawansowana)

Legenda:

STADION   – Stadion Miejski w Leżajsku, ul. Sportowa 1
ORLIK         – Orlik przy Zespole Szkół Licealnych  w Leżajsku
ZSL           – Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, ul. M. Curie – Skłodowskiej 6
ZSP1          – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Leżajsku, ul. Grunwaldzka 1
ZSP2          – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Leżajsku, ul. M. Curie – Skłodowskiej 8 (byłe Gimnazjum)